Międzygatunkowa rodzina
Podróże Podróże z ogonem Z życia psiarki

Migawki z Hajnówki + żubry [zdjęcia]

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to superpsy na porannym spacerze!

Wypad sylwestrowy spędziliśmy w drewnianym domku, który przycupnął tuż przy wejściu do Puszczy Białowieskiej. Psy zmachały się do cna już pierwszego dnia po przyjeździe – przetargaliśmy je 15 km, żeby obejrzeć kurhany usadowione w środku lasu. Ale nie od dziś wiadomo, że są to prawdziwe energetyczne szatany. Poranny długi spacer? Pierwsze na starcie!

Słońce dopisało jednego, jedynego dnia i choć przez chwilę świat przestał wyglądać jak szara mamałyga. I oto powstał album zdjęciowy – radosna twórczość choreograficzna bokserka i kundelka w połączeniu z zacięciem fotograficznym małżona Jakuba. Tadam!

Jeśli spodobało Wam się i chcecie obejrzeć więcej psów w locie, zajrzyjcie do Migawek z Białowieży. Muszę przyznać, że dodatkową motywacją zrobienia powyższych zdjęć było uchwycenie Milki w nowym ocieplaczu. Dotarł do nas zaledwie dzień wcześniej – wydaje się być idealny, wręcz skrojony na miarę. Jest to też zapewne pożegnalna sesja szelek Shine in Blue i Aqua Violet – czekają na nas już gotowe nowe wzory: Disco dla Bonza i Aqua Orange dla Milsona.

A tymczasem zapraszam Was na deser. Oto zdjęcie żubrów na wolności, jakie udało nam się zrobić niedaleko kurhanów:

a_MG_8393

_MG_8383

Najprawdziwsze, potężne dzikie żubry. Świetnie widzieć je na wolności! Miła odmiana od żubrów zamkniętych w rezerwacie pokazowym.

No dobra, przyznajcie się :) Wasze psy pewnie szaleją z psimi kumplami jeszcze bardziej od naszych?

You Might Also Like...

 • Magda Rieger

  Te zdjęcia są PRZEPIĘKNE, powtarzam PRZEPIĘKNE. :)

 • Martyna Pluskota

  Cudowne!!! :-D
  A skąd taki fajny ocieplacz – jeśli mogę zapytać?

 • Ale tam musiało być fajnie! Miny psów i ich dzikie harce zdradzają wszystko! :)
  P.s Ten kolaż ze zdjęć zrobiłaś w programie graficznym, czy są to zdjęcia odpowiednio wstawione prosto na bloga? :)

  • Było bardzo fajnie, dziękujemy :D
   Nie, te zdjęcia są po prostu wstawione jako galeria zdjęć, bez żadnych kombinacji.

 • O, to ja się podpytam o obiektyw – co to za demon tak szybko i celnie ostrzy? Moje doświadczenia z czterołapnymi sprowadzają się do jednego wielkiego rozczarowania, bo zanim nacisnę spust, to te wariaty już są na drugim końcu wszechświata :D

  • Hahaha :D Kuba mówi, że to Canon 100 mm f2.0 i że może chodzi o to, że stałoogniskowy obiektyw zazwyczaj szybciej ostrzy niż taki z zoomem i że ważne, żeby był to jasny obiektyw, bo wtedy wchodzi więcej światła i autofocus szybciej działa :)

 • ja

  Bonzik jest śliczny, a Milka ma piękne wdziano :)