Międzygatunkowa rodzina
Podróże Podróże z ogonem Z życia psiarki

Migawki z Białowieży

Śnieżne szatany na horyzoncie. Zapnijcie pasy, jadą zdjęcia z porannego spaceru.

Jesteśmy w Białowieży na wywczasie sylwestrowym i meldujemy, że jest tu, kurde, cudownie! Piesy szczęśliwe, bo dużo ruchu, a Bonzo podwójnie szczęśliwy, że go, Bogu dzięki, nie wywieźli ponownie do Chorwacji.

Świetnie się tu bawimy, każdy spacer to przygoda, bo wszystko jest dla nas nowe. Codziennie odznaczamy kolejne pomysły z listy „To do in Białowieża” (jutro np. idziemy po raz pierwszy na narty biegowe), w dodatku stał się cud i spadł śnieg – tak jak chciałam. Dlatego totalnie chcemy się z Wami podzielić migawką z porannego spaceru i powiedzieć jak bardzo się cieszymy, że tu jesteśmy i że mamy komu je pokazać. Choć przyznam Wam, że do tych zdjęć zbieraliśmy się 3 dni. Stanie z aparatem (ew. przed aparatem) wymagało od nas odrobinę samozaparcia przy tych temperaturach.


You Might Also Like...

 • Ola

  Ale szczęściarze z Was! No i z psów też oczywiście,tyle szaleństwa :).
  Świetne zdjęcia :D.

  • Dzięki, Kuba robił :) No, ale u Was też chyba z deka przyprószyło śnieżkiem?

 • Szaleństwo w śniegu, to jest to! Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko Wam pozazdrościć :)

  • Tego śniegu to chyba nikt się nie spodziewał (mimo, że to grudzień), więc tym bardziej cieszy. No, ale w związku z tym nie wzięliśmy ciepłego ciuszka dla Milki, więc musi mała teraz biegać i skakać, a my robimy zdjęcia więc wszystko dobrze się kończy :)

 • Pepe

  Czubki Śniegowe Jedne :D Zazdrość straszna :) Wygląda bajecznie a psie pyski mówią same za siebie. Bawcie się :)

  • Dzięki, właśnie staramy się robić codziennie :D Niestety niedługo wracamy już do miasta, więc nie będzie już czego zazdraszczać :)

 • pawel

  Zdjęcie 3197 b. mi się podoba – nie tylko oba psy fajnie wyszły, ale też Ty wyszłaś ładnie i dynamicznie. Świetna fotografia.

 • WOw, jakie fantastyczne zdjęcia! niezłe szaleństwo na sniegu tam mieliście!