Międzygatunkowa rodzina
Życie z psem

Off The Leash – gra na telefon

Every dog has it’s day!

Znalazłam grę, która całkowicie mnie pochłania kiedy jadę metrem, gdy czekam aż zagotuje się woda na herbatę lub kiedy czuję że chcę zrobić coś, co przyniesie chwilową satysfakcję. Przedstawiam Wam bezpłatną grę Off The Leash, dostępną w systemie Android oraz iOS.
Panowanie w mieście obejmuje zły Komendant Policji, który wprowadza nakaz wyłapania wszystkich psów. Waszym zadaniem jest nie dać się złapać policyjnym patrolom, a przy okazji uratować tak wielu napotkanych po drodze psich kumpli ilu tylko dacie radę. Podczas pościgu nabieracie sił dzięki lodom truskawkowym, stekom, udkom kurczaka i kolekcjonujecie złote monety – robicie wszystko, aby uniknąć pojmania.
Na początku gracie Golden Retrieverem o imieniu Steve. Grosik do grosza, a za uzbierane monety zmienicie rasę psa, kupicie zabawne kapelutki, uwolnicie psie super-moce, a także wezwiecie na pomoc tajemniczego Wielkiego Psa.
 
Charakterystyka
  • za darmoszkę
  • dla jednej osoby
  • sterowanie poprzez przechylanie telefonu
  • do odblokowania 7 psów
  • 90 misji do wykonania
  • dodatkowe poziomy z bonusami i super-mocami
  • łatwo jest nauczyć się grać, opanowanie motoryki zajmuje więcej czasu, dlatego będziecie do niej wracać i wracać i wracać :)
  • grafika HD
  • systemy: Android, iOS
źródła: 

Wpis ukazał się po raz pierwszy w 2012 roku pod poprzednim adresem bloga.

Komentarze (6)

No i masz, i już wiem co zagości w moim telefonie no bo jak nie jak tak :) Brzmi fantastycznie :)
Ja teraz w realu osobiście poluję na pewnego psa, który od paru dni błąka się w mojej okolicy, bo chciałabym go przytulić do domu, tylko nie mogę go namierzyć tak docelowo :) Ale tu w realu choć poluję to jestem tym dobrym policjanetem ;)
Ależ będę grała, zaraz ściągam.
xoxo

1 odpowiedź · aktywny 27 tygodni temu

Orany, to trzymam kciuki żeby dał się chłopaczyna (czy dziewczyna) namierzyć. Ja się mocno wciągnęłam w grę, jak mam chwilę to chwytam telefon z grą do ręki :D
Haha, już ściągnęłam! :D Fajnie zajmuje wolny czas :)

1 odpowiedź · aktywny 27 tygodni temu

No, a ja już gram nie goldenem, a mopsem. Tak, tak, duma!
Właśnie sobie pobrałam tę gierkę :)) Świetna jest, już wiem co będę robić w pracy jak się będę nudzić. Trochę niestety mam za wolny telefon i muli momentami przez co wiecznie mam koniec czasu :P ale mam nadzieję, że uda nam się uciec w końcu haha :))

1 odpowiedź · aktywny 27 tygodni temu

U mnie też niekiedy muli, widocznie w tle lecą jakieś inne procesy i pamięć telefonu zajmują.

You Might Also Like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o