W mediach

Pytanie na Śniadanie – Czym karmić psa? Wideo

Dostałam zaproszenie do programu Pytanie na Śniadanie. Materiał dotyczył tym razem diety BARF stosowanej u psów, a ja wystąpiłam jako wzorowa (hehe) lub raczej przykładowa użytkowniczka diety :) Znaczy się to Bonzo i Milka wcinają mięcho, nie ja.

W studiu była ze mną Lidia Lewandowska i jej sunia Tara. Tak się składa, że Pani Lidia prowadzi sklep Amix na Mokotowie, gdzie kupuję od czasu do czasu gotowe produkty BARF, więc pogawędziłyśmy sobie miło na kanapie przed nagraniem.

pns_czymkarmicpsa2

Tak na marginesie – Tara miała doczepione do obroży małe, plastikowe urządzonko – okazało się, że to ultradźwiękowy odstraszacz pcheł i kleszczy. Brzmi fantastycznie, nawet nie wiedziałam, że coś takiego się produkuje. Must have!

Wszystkim polecam serdecznie obejrzenie tego krótkiego materiału. Ja tam powiedziałam może ze 2 zdania, ekspertką od psiej diety w końcu nie jestem, za to pani Lidia bardzo zajmująco opowiada o niuansach diety BARF w sposób przystępny dla laika. No po prostu – wciąga w temat :)

Nagranie dostępne od linkiem TUTAJ

pns_czymkarmicpsa3

 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply Ewa 9 października 2014 at 12:47

  Co do odstraszacza to zapraszam do przeczytania recenzji-bo naprawdę warto w niego zainwestować! Tara ma inny typ, więc warto wiedzieć, że należy sprawdzić z jakiego źródła są kupowane, bo na rynku pojawiło się dużo podróbek :( http://podopieczni.blogspot.com/2014/09/recenzja-produktu-tickless.html

  • Reply Pies w Warszawie 14 października 2014 at 13:59

   Dziękuję, jestem po lekturze recenzji z Waszego bloga. No zapowiada się super!

 • Reply Ola 10 października 2014 at 17:17

  Sława! :D

 • Leave a Reply