Zestawienia

SHARE WEEK 2015

Polecam 3 najlepsze blogi, które oferują genialne narzędzia do pracy i blogowania.


Pomysł SW przytaszczyłam do siebie od Jest Kultura. Akcję znajdziecie pod tym linkiem.

SHARE WEEK to mój pomysł polecania sobie nawzajem autorów przez autorów. W ten sposób otwieramy się nawzajem jako piszący i nagrywający koledzy oraz koleżanki a także pokazujemy naszym Czytelnikom, kogo cenimy lub kim się inspirujemy :) – jestkultura.pl

Zasady:

 1. Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
 2. Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
 3. Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
 4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
 5. Dobrze się bawisz :)

Tu Was zaskoczę i nie napiszę o psich blogach, ale o takich, które pomagają mi w rozwijaniu bloga – myślę, że znajdziecie na nich ciekawe treści dla siebie.

Moje polecenia:

Blog na którego zaglądam regularnie i stale znajduje coś nowego dla siebie. Jak część z Was już wie z wpisu Chrzanić lęki, jestem hardcorem, startuję niedługo z własną firmą. Psią firmą. W planowanie działań i kreowanie nowej marki wkładam całe swoje serce – zależy mi, żeby wszystko było na tip-top. Wskazówki, jakich udziela Paweł Tkaczyk są uniwersalne – przydają się zarówno do tworzenia marki jak i monetyzacji bloga. Wszystkim, ale to wszystkim bez wyjątku polecam przewrotny artykuł Jeśli kochasz to, co robisz nie waż się tego sprzedawać.

pl.paweltkaczyk.com

pl.paweltkaczyk.com

Blog o zarządzaniu kryzysami w social media. Monika jest jedną z najbardziej wdzięcznych osób z jakimi miałam kontakt, a przez jej bloga poznałam intrygującą książkę „Ekonomia wdzięczności”, więc wszystko się zgadza ;). Na czaplicka.eu znajdziecie masę narzędzi do ulepszania bloga i social mediów, a w sklepie zupełnie za darmo dostaniecie kalendarz treści, ebooki „Monetyzacja bloga” (dobry wstęp dla początkujących) i „Sztuka marketingu”. Uwielbiam czytać case study pisane przez Monikę, takie jak analiza fanapage’a Sushi Wola. Lepsze niż serial, bo autentyczne. I pouczające.

czaplicka

czaplicka.eu

Blog o tworzeniu atrakcyjnych treści na bloga. Idealny dla każdego, kto myśli o profesjonalizacji, albo po prostu chciałby wznieść na wyższy poziom oprawę graficzną, czy tytuły wpisów. Co prawda większość treści mam już przyswojonych z warsztatów czy książek, ale lubię mieć go pod ręką i co jakiś czas sprawdzać swoją wiedzę. To taka moja szuflada z dobrymi notatkami. Zobaczcie skąd wziąć darmowe programy graficzne i gdzie szukać darmowych zdjęć.

j1b

jeszczejedenblog.pl

Uh, mam nadzieję, że przydadzą Wam się moje polecenia i równocześnie ciekawa jestem jakie Wy macie 3 ulubione blogi. Gdzie wchodzicie najczęściej?

Previous Post Next Post

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply Ola 17 marca 2015 at 12:20

  Na pewno na nie zajrzę, bo jakoś do tej pory ograniczałam się do psich blogów :P ciekawe dlaczego… :D

 • Reply Paweł Tkaczyk 18 marca 2015 at 19:02

  Dzięki wielkie za polecenie :)

 • Reply Monika Czaplicka 20 marca 2015 at 11:09

  ą <3
  słyszałam różne komplementy, ale wdzięczna mnie rozbroiło. Dziękuję! :D

 • Leave a Reply