Międzygatunkowa rodzina

Współpraca

Pies to styl życia

Psa można po prostu mieć – sypać suchą karmę z marketu i wychodzić na spacer 3 razy po 10 minut wokół bloku. Ale jest też inna droga – z psem można żyć: totalnie, świadomie i na sto pro.

Wtedy przyjmując psa pod swój dach zmieniamy sposób spędzania czasu, poznajemy nowych ludzi, lajkujemy kolejne psie fanpage’e. Psiarzem nie stajemy się to od razu, ale jest to proces, który powoli wpływa na kolejne sfery naszego życia. Do psa dopasowujemy miejsce zamieszkania, rodzaj samochodu, noclegi podczas podróży i termin wyjazdu. Życie z psem w dużym mieście to cały lifestyle, który opisuję na blogu.

Wyróżniamy kategorie blogów lifestyle’owych, parentingowych – teraz czas na blogi dog-lifestyle’owe.

Blog

Blog skierowany jest przede wszystkim do osób podobnych mi – kobiet prowadzących aktywny styl życia, dla których pies jest nieodłączną częścią życia.

Z przyjemnością nawiążę współpracę reklamową jeśli promowane produkty i usługi będą dotyczyły poruszanej na blogu tematyki i wpasują się w mój styl życia. Każdą ofertę traktuję indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby wspólnie z klientem wypracować jak najlepsze działania promocyjne, na których zyskają zarówno marka, jak i czytelnicy bloga.

Zainteresowanych zachęcam również do odwiedzenia fanpage’a bloga Międzygatunkowa Rodzina.

Zapraszam do kontaktu przez wysłanie wiadomości na adres – zosia@miedzygatunkowarodzina.pl

 Przykładowe działania marketingowe

Dotychczas współpracowałam między innymi z:

 

 • TomekCzajkowski

  Współpracowałem z Zosią i blogiem Pies w Warszawie przy projekcie dla Accor Hotels [http://miedzygatunkowarodzina.pl/testy-recenzje/misja-novotel-poznan-malta/]. Profesjonalizm i zaangażowanie od samego początku zadecydowały o wyborze PwW do tej kampanii. Później okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze z „testu” hotelu Novotel w Poznaniu powstały świetne i rzetelne materiały, a po drugie mam poczucie, że czytelnicy bloga to dokładnie te osoby, do których była skierowana informacja – zabierzcie swoje zwierzaki ze sobą do naszych hoteli.

  Nie znam Zosi osobiście, ale założę się, że jest tak samo wyjątkową osobą jaką jest w kontaktach biznesowych i jak prowadzi bloga. Jeśli zastanawiacie się z jakim blogiem warto współpracować, to jest właśnie odpowiedź. Polecam!

  Tomek Czajkowski
  Grupa Havas Media

  • Tomek, wielkie dzięki za takie ciepłe słowa raz jeszcze. Normalnie mam ochotę wydrukować i powiesić sobie w ramce :) Współpraca z Tobą i Accor Hotels była czystą przyjemnością i przy okazji świetną zabawą, także wszyscy jesteśmy wygrani :)