Blog

Hello world!

Witaj świecie
Witaj Świecie, witaj czytelniku, czytelniczko! Witamy na naszym blogu Międzygatunkowarodzina.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo informacji o domu, ogrodzie, roślinach i zwierzętach. Kochamy psy, koty, nasz domek na wsi, lubimy tez pęd miast. Szukamy równowagi i staramy się przeżyć każdy dzień na 100%.


Psy

Znajdziesz tu informacje o praktycznych poradach dotyczących życia z psem. Nowinkach, gadżetach, wychowaniu i treningu psa, relacji między psem i człowiekiem, a także psich produktach do wystroju wnętrz, takich jako obrazy z psami, obrazy z kotami itp.

Koty


Każdy kot, to odrębna kocia tajemnica. Inne zwyczaje, inne humory i inne upodobania. W naszych artykułach znajdziesz podpowiedzi, jak dobrze, żyć z kotem (chociaż, wiadomo, że również kot musi tego pragnąć 😉 ) nowinki o kocich gadżetach i przysmakach, a także kocich dekoracjach do domu – fototapetach z kotami, obrazach z kotami itp.

Rośliny

Jesteśmy miłośnikami życia pośród natury, uprawiania ogródka, chodzenia do parków i wałęsania się po okolicznych lasach. Lubimy w domu żywe rośliny, a także roślinne dekoracje – fototapety z przyrodą, i obrazy z krajobrazami.

Dom

Dom to nasza świątynia. Dom to miejsce, które jest przedłużeniem naszej tożsamości. Na naszym blogu, dowiesz się jak dekorować i urządzać domy oraz jak o nie dbać.

You might be interested in …