O nas

Domy, rośliny i zwierzęta to nasz świat

Człowiek nie żyje w próżni. Jesteśmy zależni od przyrody, współistniejemy z innymi gatunkami

Dlatego lubimy jak w pobliżu jest dużo roślin i zwierząt. Lepiej się wtedy czujemy, mamy więcej energii, a świadomość międzygatunkowego współistnienia dodaje nam skrzydeł.


Lubimy psy, koty, drzewa i lasy

To musiał być fascynujący moment, kiedy człowiek po raz pierwszy udomowił psa.

Ta wzajemnie korzystna relacja trwa już tysiące lat, a pies, z pośród wielu gatunków został najbliższym przyjacielem człowieka. Zaraz po nim kot. Zupełnie inny. Niby wielki samotnik, ale jednak dobrze czujący się w towarzystwie człowieka. Drzewa. Przytulałeś się kiedyś do brzozy? Czułeś jaka energia od niej bije? Drzewa to źródło życia i strażnik równowagi ekosystemu ziemi. Bez drzew nie byłoby nas, więc czcimy je, jesteśmy im wdzięczni i celebrujemy ich istnienie.


Drzewa

Przytulałeś się kiedyś do brzozy? Czułeś jaka energia od niej bije?

Drzewa to źródło życia i strażnik równowagi ekosystemu ziemi. Bez drzew nie byłoby nas, więc czcimy je, jesteśmy im wdzięczni i celebrujemy ich istnienie.

Ogród

Coraz więcej ludzi zaczyna myśleć o przydomowych ogródkach

Dzieje się tak, bo owoce i warzywa jakie kupujemy w sklepach, są coraz niższej jakości. Pryskane, myte chemicznie i konserwowane, żeby mogły przebyć długą podróż na nasze stoły. Alternatywą jest uprawianie niewielkiego ogródka i pozyskiwanie zdrowych, darmowych i ekologicznych warzyw