Blog

Twój pierwszy pies w Warszawie

Pies w Warszawie
Warszawa to piękne i przyjazne miasto. Jest gospodarzem wielu atrakcji i ciekawych miejsc, zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Miasto ma wiele do zaoferowania, więc znalezienie odpowiedniego miejsca dla siebie i swojego pupila nie jest trudne.

W Warszawie jest wiele miejsc, do których możesz iść ze swoim pupilem u boku. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych miejsc, w których możesz cieszyć się Warszawą ze swoim zwierzakiem! Warszawa oferuje wiele atrakcji dla psów i ich właścicieli. Oprócz tradycyjnych spacerów można skorzystać z przyjaznej dla psów kawiarni behawiorystycznej czy wybiegu dla psów – specjalnego parku do zabawy z torem przeszkód.

Pies na Białołęce

Mieszkając na Białołęce warto znać wybieg dla psów zlokalizowany w Parku Henrykowskim przy ulicy Klasyków. Wybieg jest usytuowany w pobliżu McDonaldsa. Ma wielkość ok 1400 metrów kwadratowych, dla właścicieli są ławki, a pies może się spokojne tam wybiegać bez smyczy. W weterynarzy warto wspomnieć przychodnię Canfelis, która oferuje nie tylko standardowe leczenie, ale też pomoc w zakresie psiej okulistyki czy problemów zoopsychologicznych. Jeśli chodzi o rozwój psa można skorzystać ze szkolenia w akademii Dobry Pies. Na kawę z psem można się wybrać do Dzikiego Zakątka.

Pies na Bielanach i Żoliborzu

Wybieg dla psów znajdziemy w Parku Herberta, przy ulicy Romaszewskiego. to niewielki wybieg, ale lepszy mały niż żaden, żeby sprawić naszym pupilom odrobinę szaleństwa i radości. Sporo w tych dzielnicach jest knajpek przyjaznych psom, chociażby w okolicach placów Inwalidów i Wilsona. Jeśli chodzi o pomoc weterynaryjną, warto wspomnieć Żoliborksą Klinikę Weterynaryjną, która jest czynna całą dobę.

Pies na Mokotowie

Tu warto spacerować po Polach Mokotowskich, gdzie znajdziemy dwa wybiegi dla psów, przy Skwerze Słomińskiego i w Parku Bartłomieja. Są to bardzo małe obiekty, ale można tam puścić psa bez smyczy. Oferta przyjaznych psom kawiarni na Mokotowie jest całkiem obfita. Wśród wielu lokali warto wspomnieć między innymi Lodziarnię Limoni i Biały Domek. Dobry weterynarz na Mokotowie to na przykład przychodnia Multivet.

Pies w Śródmieściu

To znajduje się jeden z największy obiektów do psich zabaw. W pobliżu Ogrodu Krasińskich znajdziemy dużą, liczącą około 2500 metrów kwadratowych, do togo, ogrodzoną, oświetloną i doskonale wyposażoną przestrzeń dla psów. Znajdują się tam nawet psie toalety i zadaszenie dla właścicieli na wypadek deszczu. Również oferta kawiarni przyjaznych psom jest imponująca, warto wspomnieć tu kawiarnio-księgarnię Wrzenie Świata, klubokawiarnię Kulturalna i restaurację Przegryź.

Pies na Sadybie

W tej dzielnicy do ciekawych obiektów należy Psi Park Psadyba. Po pomoc weterynarza można się udać do Kliniki Weterynaryjnej Lancet przy ulicy Godebskiego, a na przekąskę z psem można wpaść do Bike BIstro.

Pies w Wilanowie

Wybieg dla psów w Wilanowie to chociażby Dog Pak, liczący około 1000 metrów kwadratowych. Dobrym pomysłem jest tam wydzielenie specjalnej części dla małych psów, które mogą czuć dyskomfort w towarzystwie większych osobników. Weterynarz w Wilanowie to między innymi Animal Care Center, a na kawkę z czworonogiem można wpaść do Cafe Plakatówka, Basico lub Dali Paris.

Pies Na Pradze

Wybieg dla psów w obrębie Pragi jest zlokalizowany w Parku im. pułkownika Szypowskiego. Polecanym miejscem na spacery z psem jest też Park Skaryszewskiego, z tym, że nie ma tam ogrodzonego miejsca. Latem można udać się do lokali w pobliżu Wisły, warto tu wspomnieć, Cud nad Wisłą, Hocki Klocki czy Pomost 511.

You might be interested in …