Pies w Warszawie
Twój pierwszy pies w Warszawie
29 grudnia 2021
Cztery psy
Spotkanie piesosfery
29 grudnia 2021
Toalety w Soczi
Przygotowania do lutowych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w Rosji były bardziej niż burzliwe: skandale korupcyjne, upadek nowo wybudowanych obiektów olimpijskich. Podczas wizyty w Centrum Olimpijskim w Soczi korespondent BBC Steve Rosenberg w Moskwie odkrył, że problem tkwi również w toaletach.

W męskiej toalecie Biathlon Center w kabinie znajdują się dwie toalety. Rosenberg zrobił im zdjęcie i opublikował je na Twitterze. Rosyjscy internauci z tego powodu skorzystali z okazji, by wyszydzić prezydenta Rosji Władimira Putina.

Niektórzy twierdzą, że Putin próbuje w ten sposób otrząsnąć się ze swojego homofonicznego wizerunku. Inni twierdzą, że to fotomontaż. A może brak prywatności będzie sprzyjał nawiązywaniu kontaktów towarzyskich? Mam nadzieję, że uprawiający biathlon lubią bliskość innych ludzi 😉

Toalety w Soczi

Bliźniacze toalety w Soczi są prawdopodobnie jedną z najczęściej fotografowanych toalet na świecie. W internecie krążą na dowcipy na ich temat, podobno, docelowo toalety mają być oddzielone parawanem.

Podwójna toaleta to symbol nonsensu w Soczi. Jednak to nie wszystko, bo zaledwie na dwa dni przed uroczystym startem igrzysk ujawniano coraz więcej niedociągnięć. Podwójne pisuary, niedokończone pokoje… a nawet ich brak! Zauważył to Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego, który zamieścił na Twitterze zdjęcie pokoju i zamieścił napis „Twój pokój jest prawie gotowy”. Do długiej listy błędów można dodać wiszące nad głowami sportowców kaloryfery oraz, przezabawne tabliczki na toaletach mówiące, jak sobie z nimi radzić.

Komentarze są wyłączone.